O nas

Cukiernia Białecki to polska firma rodzinna
z wieloletnią tradycją

Nieprzerwanie od 1991 roku nasza cukiernia dostarcza wysokiej jakości, pyszne i świeże wyroby do sklepów sieci Twój Market. Zakład Cukierni Białecki położony jest w Kleczewie.

Stoisko cukiernicze stanowi nieodłączny element naszych marketów. Pyszne wypieki, słodkie przekąski, desery, sezonowe słodkości teraz można również zamówić za pomocą telefonów i komputerów!

W naszej ofercie wyrobów cukierniczych znajdują się torty na zamówienie, na różne okazje – wesela, urodziny, chrzciny, Komunie. Każdy wyrób wykonywany jest z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Staramy się spełnić oczekiwania klientów, dlatego wykonujemy torty na zamówienie według ustalonej wielkości, kształtu i dekoracji.

Planujesz większe przyjęcie? Na specjalne okazje polecamy ofertę Słodkich Stołów. Wyselekcjonowane produkty w odpowiednio dobranych proporcjach - wystarczy jedno kliknięcie, żeby nie przejmować się sprawą słodkiego poczęstunku. Słodkie Stoły są dostępne w dwóch wariantach: w jasnym, klasycznym oraz boho - skąpanym w kolorach ciemnej czekolady. Chcesz stworzyć własną kompozycję? Każdy wyrób możesz również zamówić indywidualnie, według swoich preferencji.

Nasze słodkości będą czekać w marketach, a także w punktach piekarniczo-cukierniczych. Dzięki temu aktualnie możesz odebrać swoje zamówienie w 60 różnych lokalizacjach w województwie wielkopolskim oraz kujawsko-pomorskim.

Zapraszamy!